15 baltyminių batonėlių valgymo būdų

Baltyminiai batonėliai yra patogus ir maistingas užkandis, tačiau kasdien valgyti juos vienodai gali tapti šiek tiek monotoniška.

Pateikiame net 15 kūrybiškų(ir skanių) būdų, kaip mėgautis proteininiais batonėliais ir papildyti savo mitybą baltymais.

1. Proteino kokteilis

Baltyminį batonėlį įmaišykite į rytinį glotnutį(kokteilį). Jis ne tik suteiks baltymų, bet ir suteiks kokteiliui tirštesnę, kreminę tekstūrą.

Išbandykite jį su vaisių mišiniu, jogurtu ir šlakeliu migdolų pieno.

2. Jogurto užpildas

Baltymų batonėlį sutrupinkite ir juo pagardinkite jogurtą. Tai puikus būdas įprastam jogurto indeliui suteikti šiek tiek tekstūros ir skonio.

3. Baltymų batonėlio kąsneliai

Supjaustykite baltyminį batonėlį gabalėliais ir mėgaukitės jais kaip greitu užkandžiu visą dieną. Tai padės kontroliuoti porcijų dydį ir išvengti persivalgymo.

4. Dėti į keksiukus

Taip, perskaitėte teisingai! Baltyminius batonėlius galite dėti į kepinius. Supjaustykite juos mažais gabalėliais ir prieš kepdami įmaišykite į keksiukų tešlą.

5. Įmaišyti į riešutų mišinį

Įmaišykite susmulkintų baltyminių batonėlių į savo mėgiamą riešutų mišinį. Jie suteiks tąsios tekstūros, kuri puikiai dera su traškiais riešutais ir sėklomis.

6. Deserto įdaras

Baltyminį batonėlį sutrupinkite ant mėgstamo deserto, kad gautumėte daugiau baltymų. Tai puikiai tinka ant ledų, pudingo ar sūrio pyrago gabalėlio.

7. Baltymų batonėlio parfetas

Sluoksniuokite baltyminio batonėlio gabalėlius su graikišku jogurtu ir šviežiais vaisiais, kad sukurtumėte baltyminio batonėlio parfė. Tai skanus pusryčių ar deserto pasirinkimas.

8. Baltyminis batonėlis Granola

Baltyminį batonėlį sulaužykite į mažus gabalėlius, paskleiskite juos ant kepimo skardos ir kepkite žemoje temperatūroje, kol jie taps traškūs. Turėsite naminės baltyminės granolos, kuri puikiai tiks užkandžiams ar pusryčių dubenėliui paskaninti.

9. Šokolade

Ištirpinkite juodąjį šokoladą ir pamerkite į jį pusę baltyminio batonėlio. Leiskite jam atvėsti ir sukietėti, kad šokolade pamirkytas baltyminis batonėlis būtų tikras malonumas.

10. Baltyminių batonėlių blyneliai

Proteino batonėlį įmaišykite į blynų tešlą ir mėgaukitės pusryčiais praturtintais baltymais. Tai puikus būdas pradėti dieną.

11. Proteino batonėlių ledinukai

Vasaros mėnesiais pabandykite baltyminius batonėlius užšaldyti ir pasigaminti baltymų kupinus ledinukus. Prieš užšaldant juos galite net pamirkyti jogurte, kad jie būtų dar skanesni.

12. Baltyminės salotos

Susmulkinkite baltyminį batonėlį ir pabarstykite juo salotas. Tai suteiks salotoms saldumo ir šiek tiek traškumo.

13. Įmaišykite į avižinę košę

Susmulkinkite baltyminį batonėlį ir įmaišykite į rytinę avižinę košę. Kai batonėlis sušils, jis taps minkštas ir lipnus, suteikdamas pusryčiams puikią tekstūrą.

14. Baltyminės datulės

Perpjaukite datules, išimkite kauliuką ir įdarykite jas mėgstamo baltyminio batonėlio gabalėliu. Tai saldus ir sotus užkandis, kuriame gausu maistingųjų medžiagų.

15. Proteino batonėlių energetiniai rutuliukai

Įmaišykite baltyminį batonėlį į virtuvinį kombainą, kol pasidarys trupiniai, tada įpilkite šiek tiek medaus arba agavų sirupo ir plakite, kol taps lipnūs. Suformuokite iš mišinio rutuliukus, kad galėtumėte greitai ir lengvai užkandžiauti. Taip pat galite pridėti papildomų medžiagų, pavyzdžiui, chia sėklų, linų sėmenų ar džiovintų vaisių, kad būtų dar skanesnių ir maistingesnių.

Mūsų TOP3 mėgstamiausi baltyminiai batonėliai