Mūsų produktų istorija prasidėjo iš asmeninių paskatų, kai teko ieškoti alternatyvių rinkoje esančių, aukštesnės kokybės produktų sau, kuriuose būtų mažiau cukraus, daugiau baltymų, o ragaujami produktai atitiktų ne tik sudėtį ir funkciją, bet ir skonį.

Patys esame dešimtmečius sportuojantys, aktyvūs, sveikata ir mityba besirūpinantys ir šių produktų rinkoje esame ne naujokai, todėl jautėme vidinį paskatinimą atrastus geresnės kokybės produktus atvežti ir į Lietuvos rinką.

 

UAB Papildų grupė – lietuviška įmonė, kurios produktai atkeliauja tiesiai iš Olandijos gamyklos, pagal specialiai suderintas gamybos technologijas ir kiekvieno iš produktų aukštos kokybės sudėtį, todėl viską, ką atsivežame – vartojame patys.

Nekonkuruojame su rinkos rykliais, bet kasdien stengiamės sekti savo išsikelta misija – tiekti specialiai atrinktus, aukštos kokybės produktus, kurių sudėtyje rasite tai, kas rašoma produkto aprašymuose.

O dėl skonio esame užtikrinti 100% – kartą paragavę – grįšite dar ir dar. 

Tikime, kad Fitnfood produktų linija išpopuliarės ne skambiu pavadinimu, bet produktų liniją, kuriai skriame daugiausiai dėmesio ir resursų.